Полтавщина ще не в червоній зоні карантину. Епідемічні показники перевищено, але некритично

253 0
Полтавщина ще не в червоній зоні карантину. Епідемічні показники перевищено, але некритично

Полтавська область попри збільшення зареєстрованих випадків захворювання на коронавірус не перебуває в червоній зоні карантину, як сусідні Дніпропетровська та Запорізька області.

За тим, що оприлюднюється в оновлених індикаторах рівня епідеміологічної небезпеки, у порівнянні з учорашнім днем, у Полтавській області навіть зменшився коефіцієнт виявлення випадків інфікування, який у нас дорівнює 20 відсотками. Й тут мова про те, що коронавірус виявляють у кожного п’ятого хворого з відповідною підозрою.

Натомість друга причина, через яку Полтавська область залишається в помаранчевій зоні, – це завантаженість ліжок з киснем, яка по області не перевищує 55 відсотків. Для порівняння – в тій же Дніпропетровській області цей показник складає 73 відсотки, а в Запорізькій – 85%.

Останнє – це просто заклик до жителів Кременчука, де вчора взагалі встановлено новий рекорд з чисельності хворих. Протидіяти хворобі можна тільки соціальною дистанцією, захисними масками, щепленнями й уникненням масових зібрань, черг, стовпотворінь…

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация