У спецшколі завершилася суперечка за посаду директора. Кременчук переміг Градизьк з рахунком 1:0

331 0
У спецшколі завершилася суперечка за посаду директора. Кременчук переміг Градизьк з рахунком 1:0

У Кременчуці завершилася війна навколо прізвища директора спецшколи-інтернату, що на вул. Остапа Вишні, в якій серед іншого навчають дітей життєвим навичкам.

Й за того, що тут сталося, – мова про конфлікт навколо посади директора школи.  

Причина суперечки – об’єднання двох спецшкіл в  одну – Градизької та Кременчуцької, після чого постало питання – хто буде всім керувати? Відповідно чиновники Полтавської ОДА, а спецшкола підпорядкована області напряму, обирали прізвище директора. Сам вибір був між керівником  Кременчуцької спецшколи – Іриною Гавриленко і Градизької – Надією Калініченко.

Відомо, що до вирішення цього питання кременчужани підключили важку артилерію – збори трудового колективу, депутатів Полтавської облради від нашого міста, які натиснули на обласних чиновників, і кременчуцька кандидатура перемогла.

Щодо директорки школи з Градизька, то їй знайдуть нове місце роботи, бо це потужний директор – таке пояснення змагань за посаду керівника від очільника департаменту освіти області Віти Ковальської. Цікаво, що головна освітянка області не стала говорити, що кременчуцька директорка, яка перемогла в цьому неоголошеному конкурсі, теж є потужним керівником.

Щодо фінішу, то попереду у Ірини Гавриленко – ще два роки контракту на посаді директора навчального закладу, а далі це питання розглядатимуть на сесії Полтавської обласної ради.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация