Вперше в області. У Полтаві почали збирати з небіжчиків нирки та печінку для пересадки

451 0
Вперше в області. У Полтаві почали збирати з небіжчиків нирки та печінку для пересадки

Надалі в нашому житті будуть нові правила й мова про те, що ось у сусідній Полтаві взялися за пересадку хворим трансплантованих органів.

Й це полтавський «Зміст» оприлюднює новини сусіднього міста, де тамтешній керівник медицини на прізвище Котов розповів про таке:

«…Наразі в 1-ій міській лікарні (Полтава) констатували 18 смертей мозку. Ці пацієнти потенційно можуть стати донорами органів для людей, які цього потребують. Але такі операції проводять тільки в разі підтвердження сумісності донора і реципієнта.

Першу операцію з трансплантації органів у Полтаві виконали 30 червня 2021 року. Доноркою органів стала пацієнтка, в якої констатували смерть мозку внаслідок хвороби. Під час операції для пересадки хворим у пацієнтки вилучили дві нирки та печінку.

Операцію з вилучення органів виконали в 1-ій міській лікарні Полтави й далі все доставили до Києва, де їх пересадили трьом пацієнтам. Одну нирку отримала 15-річна дитина.

1-а міська лікарня має ліцензію на проведення операцій з трансплантації нирок», - таке повідомлення з нових реалій нашого життя, яке повністю змінює наше сприйняття реальності.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация