Кременчуцькі художники взялися за облаштування міста яскравими муралами. Фото

581 0
Кременчуцькі художники взялися за облаштування міста яскравими муралами. Фото

Надалі Кременчук буде не лише містом парканного «живопису» місцевої молоді з написами про Рамштайн.

Натомість у місті справді будуть пристойні картини сітіарту, на які можна буде подивитися. Й це відомі кременчуцькі художники – Оксана Бойко та Сергій Брильов.

«Мурал "Кременчук: відродження історичної та культурної пам'яті"!!! Етапи народження муралу 4. Далі проробка деталей, робота аерогрофом. Мій перший досвід у житті розпису на 15 м. Я в захваті! Вдячна мерії та меценатам нашого міста за підтримку такого амбітного проєкту! Коцюбинського, 4. Кременчуцька міська художня галерея», - повідомляє про свою роботу кременчуцька художниця Оксана Бойко.

Натомість у не менш відомого кременчужанина – Сергія Брильова свій стиль роботи і своя творчість, мабуть, більш контрастна і строга.

До сьогодні Сергій зробив уже два мурали на зупинці «Міський сад», ще один, присвячений педагогу соцреалізму Антону Макаренку, – у Крюкові, а сьогодні на прохання керівників льотного коледжу малює льотний мурал на головному корпусі навчального закладу.

Про що слід додати – яскраві фарби в міському житті – це дуже добре й вони роблять наше життя не сірим, але додають йому нормальних кольорів. І, звісно, наступним би мав бути в цій роботі наш Крюківський міст через Дніпро, який би слід було пофарбувати у всі кольори веселки.  


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация