КП "Спецсервіс Кременчук" організує барбер-шоп для бродячих тварин  

291 0
КП "Спецсервіс Кременчук" організує барбер-шоп для бродячих тварин   

Кременчуцькі комунальники надалі, крім тимчасової перетримки бродячих тварин та їх стерилізації, запроваджують нові послуги для братів наших менших. Й це останні закупівлі комунального підприємства за бюджетні кошти, назва яких "закупівля товарів – бритви та манікюрні чи педикюрні набори".

Мова про леза до перукарської машинки Lily-295, яких купують 5 штук на суму 1350 гривень.

Й з того, що можна зрозуміти, – тепер бродячі тварини нашого міста будуть на вулицях міста виглядати акуратно й з модними зачісками. І це позитив. Але є й негатив – ще минулого року комунальному підприємству мер та його заступники обіцяли новий корпус для бродячих тварин, нові вольєри й багато всього різного.

І, звісно, запитання в цій справі до мера Малецького та його заступника Москалика - що там з вашими обіцянками? Може, по них теж пора пройти машинкою для стрижки шерсті?

Останнє про що повідомляють вже в КП "Спецсервіс Кременчук": ці леза їм потрібні для того, аби вистригати шерсть перед операціями, які роблять тваринам. До речі, нову операційну для комунального підприємства наші чиновники теж обіцяли, але.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация