У Кременчуці – крадіжка квітів на 41 тисячу гривень. Злодіям уже винесли гуманний вирок

374 0
У Кременчуці – крадіжка квітів на 41 тисячу гривень. Злодіям уже винесли гуманний вирок

22 жовтня в Крюківському районному суді Кременчука відбувся фінальний розгляд справи за обвинуваченням двох громадян: Дмитра С. та Сергія Л. Обидва – неодружені, безробітні та раніше судимі чоловіки з середньою освітою.

Цього разу їх судять за ч. 3 ст. 185 ККУ (крадіжка, поєднана з проникненням). У обвинувальному акті вказали, що злочин стався восьмого квітня 2020 року, приблизно о 21:50. Місце злочину – магазин Vip Rose на просп. Свободи, 2-Б.

За допомогою лома вони вдерлися через двері, де взяли 1 000 грн готівкою, телефон Nomi i144m (який коштує 217 грн) та квіти на 41 025 грн. Як саме вони винесли таку купу квітів – не вказали, але чоловікам вдалося втекти з награбованим.

Навіщо злодіям квіти – зрозуміти можна. Їх не продаси, не використаєш у побуті, адже це квіти, вони скоро зав’януть. Але можна таким чином нашкодити підприємцю. Він володіє мережею квіткових магазинів у нашому місті, в тому числі й тим, де стався злочин. Чоловік неодноразово повідомляв у поліцію та ЗМІ про те, що йому пропонували «дах», якщо щомісяця він платитиме за нього. Простим словом – рекет.

Допитані на судовому засіданні Дмитро та Сергій, обидва неодноразово судимі за крадіжки, «повністю визнали свою вину у вчиненні злочину за обставин, наведених в обвинувальному акті. Повідомили, що щиро розкаялися у скоєному, активно сприяли розкриттю злочину. ОСОБА_1 частково відшкодував заподіяну шкоду. Просили суворо не карати».

Сергій частково відшкодував збитки потерпілому – віддав 10 000 грн.

Що цікаво, у Дмитра на момент винесення вироку було за плечима три судимості, і в кожній з них він відбував іспитовий термін – по два або більше років. Усі винесені у 2020 та 2021 роках, тобто жоден з цих термінів не відбутий. У Сергія таких судимостей дві, також винесені у 2020 та 2021 роках і також жоден з іспитових термінів до кінця не відбутий.

Цього разу суддя Наталя Мурашова вирішила не відходити від тенденції гуманності й також призначила злочинцям іспитові терміни – по три роки кожному. Відповідний вирок опублікували в ЄДРСР: https://reyestr.court.gov.ua/Review/100302153.

У Кременчуці аналогічних випадків винесення іспитових термінів одного за одним ще варто пошукати. Наприклад, нещодавно Програма Плюс писала про те, як мешканця Кременчуцького району засудили до трьох з половиною років ув’язнення, тому що він вкрав два чавунні казани, поки відбував рік іспитового терміну. Різниця між двома казанами і квітами на 41 000 грн помітна…

 

Читайте також: У Кременчуці ув’язнили крадія двох чавунних казанів і відпустили на волю того, хто пограбував жінкуКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация