16 мільйонів гривень коштує. Кременчужанин Володимир Таловер відродить лікеро-горілчаний завод?

728 0
16 мільйонів гривень коштує. Кременчужанин Володимир Таловер відродить лікеро-горілчаний завод?

Фонд державного майна повідомляє про успішно проведений конкурс на продаж будівель Кременчуцького лікеро-горілчаного заводу, який продавався як частина Вишняківського спиртзаводу.

Мова про відомі будівлі колишнього кременчуцького підприємства, що на вулиці Чкалова. Й звісно, за ці роки – цікава історія самого заводу, зокрема про рейд податкової міліції, яка начебто знайшла на території підприємства прихований резервуар з горілкою.

Втім це було дуже давно, а нині – зміни. Відповідно за цими змінами власником колишнього Кременчуцького лікеро-горілчаного заводу стало ТОВ «Віденський млин», яке купило всі активи колишнього Кременчуцького ЛГЗ за 16 мільйонів гривень.

Перед цим власники ТОВ «Віденський млин» купили і сам Вишняківський спиртзавод. Тобто тепер у них завершений ланцюжок для виробництва – спиртзавод і лікеро-горілчаний завод.

Далі слід сказати, що новим власником підприємства стали представники ТОВ «Віденський млин», серед яких і Володимир Таловер. Він раніше займав пост директора Кременчуцького ЛГЗ, а сьогодні працює старшим викладачем кафедри економіки КрНУ імені Остроградського.

Свого часу Володимир Таловер, до того, поки йому не перейшли дорогу його ж колишні компаньйони, між іншим, зробив Кременчуцький лікеро-горілчаний завод успішним. Й слід так розуміти, що він знову спробує повторити те, що йому вдалося.

На завершення один висновок: Кременчуку потрібні робочі місця й, звісно, наміри відродити підприємство є для нашого міста хоч і невеликим, але успіхом.   

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация