ПОНом кременчужан не налякати. Уряд встановив ціни на газ для населення від постачальника останньої надії

671 0
ПОНом кременчужан не налякати. Уряд встановив ціни на газ для населення від постачальника останньої надії

Кременчужанам, які сьогодні  отримують газ від постачальника останньої надії по 16 гривень за куб, бо громадяни не можуть перейти на Нафтогаз, уряд зробив полегшення.

Й мова про урядову постанову № 1102 від 25 жовтня 2021 року, в якій Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо забезпечення безперервності постачання природного газу постачальником "останньої надії" (ПОН).

Й за цією постановою Державна компанія "Нафтогаз", яка виконує функції ПОН, повинна буде зменшити вартість газу як для населення, так і для бюджету.

Урядова постанова встановлює з 1 жовтня по 30 листопада 2021 року таку граничну ціну на природний газ за договорами постачання:

між побутовими споживачами та постачальником "останньої надії" - на рівні 7,96 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням ПДВ);

між споживачами, що є бюджетними установами, закладами охорони здоров’я державної власності та закладами охорони здоров’я комунальної власності та постачальником "останньої надії" - на рівні 16,8 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням ПДВ).

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация