Мер передумав – не два тижні, а чотири. Сьогодні заклади позашкільної освіти також перевели на дистанційку

886 0
Мер передумав – не два тижні, а чотири. Сьогодні заклади позашкільної освіти також перевели на дистанційку

Сьогодні, 26 жовтня, у Кременчуці провели засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій вирішили, які заклади також відправляться на «дистанційку».

Голова комісії Володимир Пелипенко заслухав доповіді членів комісії, які відповідають за медицину та освіту, й прийняв рішення, за яким усі заклади позашкільної освіти комунальної форми власності також переводять на дистанційне навчання. Звісно ж, офіційна причина – розірвати ланцюжок захворювань на COVID-19, але враховуючи те, що під час минулого засідання про позашкілля просто забули, можна припустити, що чиновники просто вирішили зекономити на теплопостачанні для дітей.

Навчання в онлайн-форматі триватиме також чотири тижні, тож навряд чи можна вірити словам міського голови про те, що дітей можуть повернути за парти (а тепер і в гуртки) вже через два тижні.

Нагадаємо, минулого тижня в нашому місті провели засідання ТЕБ та НС, на якому вирішили відправити школярів початкової школи на дистанційне навчання.

 

Читайте також: Офіційно: школярів Кременчука відправляють на дистанційку на місяць!Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация