У мерії Кременчука вчора – переляк. Забули про комунальний бізнес наших нардепів Шаповалова та Мовчана

793 0
У мерії Кременчука вчора – переляк. Забули про комунальний бізнес наших нардепів Шаповалова та Мовчана

У Кременчуці вчора – надзвичайна подія. Й вона настільки надзвичайна, що з цього приводу під кінець робочого дня терміново було зібрано комісію міськвиконкому з надзвичайних ситуацій.

Таку комісію в нас очолює перший віцемер Пелипенко.

Ситуація й справді надзвичайна – вчора вранці на засіданні міськвиконкому чиновники мерії підвищували тарифи для бюджетних установ та підприємств і тепер це космічні тарифи.

Однак виявилося, що під час цього подорожчання наш мер забув про головне у своєму житті – про дві котельні на дровах, які працюють у дитячій міській лікарні та в лікарні Правобережна.

І що стосується котельні дитячої міської лікарні, то вийшло й справді негарно. Найбільший бенефіціар цього котла, який незрозуміло чому взагалі переданий бізнесу, а не залишений у власності лікарні, – мати нардепа Мовчана та сестра нардепа Шаповалова – Ірина Мовчан.

Тож можна було почути, що ось тут дрова дорогі, а пелети, які палять у печі, ще дорожчі, тому потрібно терміново підвищувати вартість тепла для міської дитячої лікарні, лікарні «Кременчуцька», медичного коледжу, лікарні «Правобережна», гімназії №6.

Пояснення керівника відділу економіки мерії Миколи Здойми – дрова, якими опалюють ці заклади, подорожчали. Тому вартість тепла від родинної котельні нардепа Шаповалова слід встановити на рівні 90 відсотків від тарифів міської ТЕЦ.

Про що слід додати – жодних розрахунків, які мали бути оприлюднені, чиновники не наводили.

Й слід так розуміти, що вже на наступному засіданні міськвиконкому буде прийнято потрібне рішення, за яким вартість дров у Кременчуці зрівняється з вартістю природного газу – 16 тисяч гривень за куб. Але це тільки в Кременчуці така арифметика.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация