Кредитуємося. Danida Business позичить Кременчуку ще 13,5 мільйона євро для водоканалу, – Мінрозвитку

196 0
Кредитуємося. Danida Business позичить Кременчуку ще 13,5 мільйона євро для водоканалу, – Мінрозвитку

У 2022 році Кременчук візьме нові кредити і їх сума складатиме до 20 мільйонів євро. І якщо брати до уваги всі кредити, які наші чиновники взяли раніше й за які нам платити до 2030 року, то ми вже мільярдери.

Й це останні повідомлення зі столиці стосовно нашого міста. За тим, що вже було відомо і що вчора підтвердив мер міста Малецький, – він бере новий кредит у Європейському банку реконструкції та розвитку для купівлі нових 20 тролейбусів. І така процедура отримання цих коштів у місті відбувається за ініціативи Міністерства інфраструктури. В останньому і готують з цього приводу спеціальну урядову постанову. Однак це не єдиний кредит.

Натомість уже інше Міністерство – розвитку громад цього тижня оголосило результати розгляду конкурсних проектів, які подають міста України, аби отримати кредити від уряду королівства Данії. Й головна особливість цього проекту – він не може бути меншим ніж 13,5 мільйона євро.

З того, що оголошено в Мінрозвитку громад, – усього для реалізації обрано 13 проектів, у тім числі – два Полтавської області: Кременчукводоканал та Полтаватеплоенерго.

Про що слід додати – від жителів міста ці кредитні плани наш мер Малецький тримає в таємниці, однак з того, що повідомляють у міськвиконкомі, головне в них – заміна труб та обладнання КП «Кременчукводоканал». Натомість чи буде втілено в життя найбільш актуальне питання нашого міста – встановлення нового ступеня очищення питної води, аби відмовитися від хлору, що викликає рак, на це запитання немає відповіді.

До того ж сама нинішня політика нашого мера стосовно кредитних коштів викликає великі сумніви. За тим, що є сьогодні: Малецький 2021 року і Малецький 2015-го це абсолютно дві різних людини.

Колись він і справді був ініціативним міським головою, але за шість років наш мер вигорів на роботі, от тільки що саме його попалило - незрозуміло.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация