Не заспокоїться. Мер Кременчука Малецький знову обіцяє подорожчання проїзду в маршрутках №15-Б,18,30,11

359 0
Не заспокоїться. Мер Кременчука Малецький знову обіцяє подорожчання проїзду в маршрутках №15-Б,18,30,11

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький знову обіцяє підвищити вартість проїзду в транспорті (відкорегувати тарифи). Однак таке кореговане мерське подорожчання якщо і станеться, то не на всіх маршрутах, але тільки на чотирьох.

Й це відповіді на запитання ЗМІ сьогодні нашого міського голови про ціни на проїзд. Пояснення від міського голови, а консультантом у нього виступив четвертий заступник з УЖКГ Іван Москалик, що ось виросла вартість метану до 38 гривень. Тому ось, можливо, тарифи будуть відкореговані в бік збільшення, але тільки для тих маршруток, які на цьому метані працюють.

Як це все буде виглядати на папері, міський голова говорити на став. Також пан Малецький не став пояснювати, що метан, бензол, самогон, спирт, толуол, ракетне паливо, газовий конденсат і все інше, на чому можуть їздити автомобілі, включно з воднем – це не автогаз, бензин чи дизельне пальне, вартість якого контролює уряд. Тобто причин для подорожчання вартості проїзду в місті немає, а перевізники можуть спокійно перейти на простий автогаз, натомість наш мер, можливо, припинить свої розповіді кременчужанам про особливості продукції органічної хімії.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация