Не чотири тижні, а два. Мер Кременчука Малецький допускає зменшення карантину для початкової школи

1 888 0
Не чотири тижні, а два. Мер Кременчука Малецький допускає зменшення карантину для початкової школи

Міський голова Малецький допускає зменшення термінів встановленого ним карантину для учнів початкової школи при оголошеній жовтій зоні епідемічної небезпеки.

За його словами, можливо, такий карантин не буде, як це оголошувалося, чотири тижні, а лише два.

З пояснень мера нашого міста, сьогодні у Кременчуці 10 дітей хворіють на коронавірус. Однак вік цих дітей міський голова не уточнював і не зрозуміло, чи йдеться в його прикладах про семирічок чи про 17-річних випускників шкіл й учнів технікумів.

Далі, якщо пропустити його оголошення, що в Америці теж є коронавірус, теза нашого градоначальника така: він зменшить терміни дистанційного навчання в школах (тим більше, що МОЗ не оголосив на Полтавщині ні помаранчеву, ні червону зону), але потрібно подивитися, що буде далі.

Останнє – це заява одного з представників міськвиконкому про те, що його трирічна онука хворіє на коронавірус і тому пан Малецький робить усе правильно.

Про те, що слід повернутися до минулорічної практики, коли в освітніх закладах оголошували карантин в окремих групах і класах через випадки захворювання на ковід, ніхто з чиновників не говорив.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация