Всім однаково. Мер Кременчука Малецький просить перевести всіх учнів Полтави на дистанційне навчання

588 0
Всім однаково. Мер Кременчука Малецький просить перевести всіх учнів Полтави на дистанційне навчання

Чиновники Полтавської обласної адміністрації вимагають від міського голови Кременчука Малецького зробити більш жорсткими вимоги коронавірусного карантину.

Натомість наш мер Віталій Малецький просить зробити коронавірусний карантин у Полтаві більш жорстким. Для початку - перевести в обласному центрі всіх учнів початкової школи на дистанційну форму навчання.

Й це цікаві діалоги, які пролунали сьогодні в Полтавській обласній адміністрації.

А починалася нарада мирно – з вимог до нашого міського голови, аби він організував дотримання карантинних вимог у місті.  

Причина таких вимог – інформація про оприлюднені нарікання жителів міста, які повідомляють в урядові інстанції про численні порушення вимог карантину в тому ж кременчуцькому транспорті, де між громадянами немає жодної соціальної дистанції і мало хто дотримується маскового режиму.

Про що також повідомили на нараді в області – вже державна комісія сьогодні прийме рішення щодо переведення в ковідну лікарню «Придніпровська», а від самих медиків також вимагають збільшувати кількість місць в інфекційних шпиталях, навіть якщо такі не будуть забезпечені кисневою підтримкою.

Цікаве пояснення самого Віталія Малецького, який поскаржився, що ось він, хоч цього і не вимагалося, - перевів навчання в початковій школі Кременчука на дистанційний режим.

Однак жителі такого кроку не сприйняли й прохання пана Малецького – аби те ж саме було зроблено в Полтаві.  В такому випадку це буде вже не лише його ініціатива.

Про що слід додати – саме рішення мера Кременчука має великий практичний зміст - сьогодні він та його заступники приймуть рішення щодо збільшення вартості тепла в навчальних закладах. Й додаткові чотири тижні не включення тепла в школах – це велика економія. На дітях. 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация