Щеплення рятують? Полтавщина залишається в жовтій зоні, загрози нашій медицині в області немає

471 0
Щеплення рятують? Полтавщина залишається в жовтій зоні, загрози нашій медицині в області немає

Полтавська область, як і раніше, залишається однією з небагатьох, де зберігається жовта зона коронавірусного карантину й перехід до нових обмежень помаранчевої та червоної зони нам поки що не загрожує.

Й це останні повідомлення МОЗ, де щодня оприлюднюють індикатори визначення рівнів епідемічної небезпеки для областей України.

За тим, що сьогодні зафіксовано в цих індикаторах, – у Полтавській області справді перевищений поріг захворюваності.

Але, на відміну від минулих карантинів, головний висновок сьогодні – динаміка рівня госпіталізації сьогодні не надто загрозлива й не перевищує 10 відсотків від загальної кількості хворих. Також не є критичним сам рівень госпіталізації, який не перевищує 50 відсотків.

Другий показник – завантаженість у лікарнях ліжок із кисневою підтримкою складає лише 51 відсоток. Тобто медики працюють без великих потрясінь.

Далі - взагалі все цікаво: кількість хворих на "корону" в області зростає, а динаміка госпіталізації цих хворих у стаціонари – зменшується.

Відповідно в нас є шанс уникнути жорсткого карантину й за тим, що є сьогодні в тому ж Кременчуці – щеплення від ковіду отримали 68 тисяч жителів, що дорівнює кількості працівників промислових підприємств.

Останнє - вже про те, що медицині загрози і справді немає, але хворим загроза велика - рівень смертності в лікарнях області нині просто небачений. 


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация