Гороскоп на 25 - 31 жовтня

258 0
Гороскоп на 25 - 31 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04)

Не забувайте про хліб насущний і побутові справи. Начальство може підтримати ваші нові ідеї. Головне - знайти можливість їх викласти. Можна освоїти нову професію, знайти високооплачувану роботу, зайнятися тим, до чого лежить душа. У вихідні вас очікує духовний ріст і самовдосконалення, щоправда, для цього будуть потрібні деякі зусилля з вашого боку.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Роботи багато, як ніколи, але вас це не лякає. За вашу працьовитість ви одержите солідну винагороду. Бажано триматися подалі від усяких авантюр, пов'язаних з легким збагаченням. Не чекайте виграшу в лотерею або вдалого заміжжя, ваша доля у ваших руках.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - середа.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

У вас буде багато цікавих і вигідних проєктів, контактів і справ. Якщо ви будете активні й креативні, то досягнете відмінних результатів. Начальство цінує вас і випише премію або підніме зарплату. В особистому житті все також іде саме в той бік, куди вам потрібно. Очікуються приємні зміни в родині.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - понеділок.

РАК (22.06-23.07)

Ваші справи йдуть на краще. Просто насолоджуйтеся моментом. При бажанні можна буде реалізувати найсміливіші задуми. На роботі у вас буде складатися творча й радісна атмосфера. Все буде виходити з мінімальними витратами сил і засобів. Завдяки гарному настрою, ви дуже багатьом зможете допомогти, підтримавши у важку хвилину. У вихідні влаштуйте зустріч із друзями, сходіть на боулінг або в кіно.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Плани й задуми можуть реалізуватися, але не обов'язково принесуть радість, можуть бути й розчарування. Адже життя не йде за шаблоном. І кар'єрний зліт може коштувати вам нервів і здоров'я. В особистому житті не варто бути відкритою книгою, постарайтеся заінтригувати партнера, ви від цього тільки виграєте. Бажано не захоплюватися великими гучними компаніями і відпочити у вихідні у спокійній обстановці.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

ДІВА (24.08-23.09)

Якщо щось піде не так, не варто панікувати. Може, воно й на краще. Вчіться знаходити нове у звичайних речах. Тиждень повинен принести гарний настрій, поступовий інтелектуальний підйом і удачу в кар'єрі. Вихідні - гарний час для побачень і нових знайомств. Сміливо розраховуйте на допомогу друзів.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - понеділок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

У вашому житті досить імовірні позитивні зміни, але вони прийдуть дрібними кроками. Проте зробити ви встигнете досить багато, якщо, звичайно, з ентузіазмом візьметеся за справу. Проявіть граничну обережність у колективній діяльності, інтенсивному спілкуванні й спробах професійного росту. Присвятіть вихідні спілкуванню з друзями, поговоріть по душах.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - середа.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Ви відчуєте легкість, піде в минуле багато чого з того, що вас дратувало й не давало йти вперед. Початок тижня сприятливий для активного спілкування в неформальному ключі. Зайва строгість може віджахнути кого завгодно, постарайтеся бути вільнішими. У вихідні потрібне терпіння й розуміння. Якщо ви кохаєте, не приховуйте своїх почуттів. Саме зараз можете знайти особисте щастя.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - п'ятниця.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Цей період може виявитися повним випадковостей. Ви зможете завести корисні знайомства, цьому буде сприяти ваш дар красномовства й уміння переконувати навколишніх. На роботі чекайте премій і подяки від начальства, ви це заслужили. Можуть посипатися всілякі привабливі пропозиції. Необхідно вибрати найвигідніші з них. Намагайтеся бути м'якішими з домашніми, за необхідності допомагайте їм.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - середа.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Вас можуть очікувати серйозні життєві зміни. Можливо, ви довідаєтеся про зраду коханої людини або нечесність ділового партнера. Від вас буде потрібно максимум ретельності та терпіння, поставлених завдань буде багато, тому виберіть найважливіші й постарайтеся виконати їх. У вихідні варто продумати свої дії.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Сприятлива робота з індивідуального плану. Уторовані шляхи вам не підійдуть. Постарайтеся не допускати прояву егоїзму по відношенню до колег і близьких людей, не будьте дріб'язковими. Вас багато чого буде дратувати, але постарайтеся не зривати негатив на близьких. У вихідні в спокійній обстановці можна вирішити побутові проблеми, які так довго відкладалися. І тільки вам буде під силу втихомирити киплячі сімейні пристрасті.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

РИБИ (20.02-20.03)

У найближчі дні вас буде супроводжувати успіх у будь-якому починанні. Хоча й прийдеться займатися малоцікавими справами й терпляче розгрібати завали дрібних проблем. У вихідні не бійтеся послабити внутрішню напругу й відпустити ситуацію з-під контролю, саме питання вирішиться швидше та успішніше. Уваги зажадають близькі люди.

Сприятливий день – середа, несприятливий день - п'ятниця.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация