Сьогодні обговорення. Кременчуцькі чиновники,  суперінфляція та скажений зріст тарифів на тепло

455 0
Сьогодні обговорення. Кременчуцькі чиновники,  суперінфляція та скажений зріст тарифів на тепло

У Кременчуціі – другий етап підготовки до початку в місті процесу великої інфляції і суцільного подорожчання всього, що тільки є.

Й  мова про заходи, які мають назву «громадське обговорення проектів нових тарифів на тепло та гарячу воду».

Таке обговорення  сьогодні відбувається також на Кременчуцькій ТЕЦ, ( присутніх - 4 особи) а ще їх проводять теж в Інтернеті на КП «Теплоенерго» та ПАТ «КВБЗ».

Тож обговорення нових цін на «Теплоенерго» відбулося успішно за присутніх 6 осіб. Далі – черга за ПАТ «КВБЗ», а вже в понеділок – нові ціни на тепло та гарячу воду буде затверджено на терміновому засіданні міськвиконкому.

Тож -  про самі тарифи на тепло та гарячу воду які наш мер затвердить офіційно. Перший висновок його дійства обнадійливий – подорожчання тарифів на тепло не стосуватиметься населення напряму.

А от не напряму, це подорожчання тарифів не тільки стосуватиметься населення, але й битиме по кишеням громадян зі скаженою силою.

Й мова про те, що в рази і багатократно подорожчає вартість тепла для бюджетних закладів. А це лікарні, школи та дитячі садки які утримуються за рахунок наших податків, так само як і всі ми утримуємо нашого мера Малецького та увесь виконком що на площі Перемоги, районні адміністрації, департаменти, відділи, управління…

Натомість, ще більше подорожчання очікує інших споживачів – магазини, установи, контори… які знаходяться на перших поверхах багатоповерхових будинків.

Й звісно що всі їхні витрати буде перекладено на пересічних громадян – закладено в ціни на товари та послуги.

Останнє – це просто запитання до того, що пролунало в обговоренні. Й тут мова про тарифи для населення КП «Теплоенерго».

В ці тарифи адміністрація комунального підприємства  закладає небачену ніде в світі змішану ціну на газ. Але де змішують цей газ, в якому кабінеті, й хто саме – на це запитання жодних пояснень.

Й мова про те, що природний газ, який купують у НАК «Нафтогаз» з невідомих причин, у кременчуцьких комунальників коштуватиме вже не 7140 гривень за тисячу кубів, але набагато більше. Й певно – це міськвиконкомівська націнка.

Інше що можна побачити – це те, що витрати комунального підприємства: прямі, адміністративні, не адміністративні… надзвичайно величезні й ніхто не говорить : чому так.

А ще ми бачимо – як міський голова Кременчука Малецький вже економить на дітях в дошкільних закладах, на зарплаті вихователів в дитячих садках, на опаленні шкіл.

Але коли цей чоловік почне економити на утриманні неймовірної армії кременчуцьких чиновників й припинить встановлювати собі зіркові зарплати, на це запитання відповіді немає.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация