Ситуація стабільно складна: дошкільнят Кременчука також переведуть на домашнє навчання, штат оптимізують

2 005 0
Ситуація стабільно складна: дошкільнят Кременчука також переведуть на домашнє навчання, штат оптимізують


Сьогодні, 21 жовтня, у Кременчуці вирішили відправити школярів на дистанційне навчання на чотири тижні, тільки-но закінчаться канікули. Відповідне рішення прийняли у зв’язку з необхідністю розірвати ланцюжок захворювань на ГРВІ та COVID-19.

 

Читайте також: Офіційно: школярів Кременчука відправляють на дистанційку на місяць!

 

Після цього запитали у директора Департаменту освіти міста Геннадія Москалика про те, чи потрібно робити те ж саме з дошкільнятами. Через те, що коронавірус фіксують і в дошкільнят, доведеться повторити за школярами – перевести малечу на навчання вдома. Це зробили через неможливість зробити для дошкільнят канікули, оскільки в Україні за один навчальний рік вони можуть провести вдома офіційно лише місяць, а попереду ще зима та весна.

Питання, про яке заговорив міський голова Віталій Малецький – це «розумні управлінські рішення». Мер повідомив, що через низьку завантаженість садочків доведеться зменшити кількість працівників. Він постановив Геннадію Москалику розглянути ситуацію в кожному садку й оптимізувати його.

У офіційному рішенні йдеться про те, щоб перевести заклади освіти комунальної форми власності з навчання за партами на навчання за столами вдома. Уточнень, таких як «заклади загальної середньої освіти» або «дошкільної освіти» не було, тож дітей із дитсадків, попри незадоволення деяких батьків, також переводитимуть на домашнє навчання.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация