Чому чоловіча нервова система іноді страждає від жінок

253 0
Чому чоловіча нервова система іноді страждає від жінок

Чесно кажучи, так і не зрозуміло, що це сьогодні за свято таке. Але...

Міжнародний день захисту чоловічої нервової системи від насильницьких дій із боку жінки

22 жовтня неофіційне свято відзначає чоловіча частина планети – Міжнародний день захисту чоловічої нервової системи від насильницьких дій із боку жінки. Засновники цього заходу невідомі, так само, як і причини та цілі. Жінки, жартуючи, стверджують, що це самі чоловіки знайшли привід для святкування, вкрай втомившись від жіночих «моралей» на тему розкиданих шкарпеток, немитого посуду, частих поїздок на рибалку та маленької зарплатні. 

Як демонструє статистика, кожен четвертий чоловік страждає від насильства. Мета цієї ініціативи – звернути увагу суспільства на те, що ця проблема існує, і не тільки жінки можуть стати жертвами. До проявів насильства засновники події відносять: дії, які підривають самооцінку та самоповагу, постійну критику, обмеження свободи, пригнічення, залякування, погрози про фізичну розправу або про заподіяння фізичної шкоди собі, сексуальний шантаж, погрози забрати дітей чи розлучитися. 

Цікаво, а коли ж Міжнародний день жіночої нервової системи від насильницьких дій з боку чоловіків? Чи жіночі нерви мають самозахист?

 

День Фехнера

22 жовтня проводиться День Фехнера. Ця міжнародна подія присвячена Густаву Теодору Фехнеру – німецькому вченому, філософу, експериментальному психологу та одному з основоположників психофізики. Цей день сучасні психофізики вважають своїм професійним святом.

Фехнер відомий завдяки багатьом своїм досягненням, але головне та найважливіше з них – «відкриття» психофізики, сфери психології, яка вивчає взаємодію між фізичними процесами, які можна об’єктивно виміряти та дослідити, та суб’єктивними відчуттями людини. Схожі заслуги в цій галузі також приписують Ернсту Генріху Веберу, на лекціях якого в університеті Лейпцигу свого часу був присутній і Фехнер. 

Сьогодні психофізика проникла практично у всі сфери сучасного життя і саме завдяки Фехнеру сформульовані її основні поняття та закони. Вважається, що саме 22 жовтня 1850 року психолог зрозумів, що зв’язок тіла і розуму можна знайти через встановлення кількісного відношення психологічних відчуттів та матеріальних процесів. 


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация