Приправи, які покращать смак плову

297 0
Приправи, які покращать смак плову

Які спеції додають у плов зі свининою? Зверніть увагу, що коли ви готуєте якусь страву, важливо додавати різні спеції і приправи, щоб її смак був цікавий і пізнаваний. Саме тому в процесі приготування плову зі свининою прийнято додавати приправи, які здатні зробити смак м'яса більш насиченим, а також надати готовій страві оригінальність.

Кумін (зіра)

Дана спеція є однієї з найпопулярніших серед тих, хто любить плов. Насіння куміну володіє досить сильним і приємним ароматом, який посилюється в процесі приготування плову.

Барбарис

Ягоди барбарису прийнято додавати в плов у сушеному вигляді, не подрібнюючи їх. Така приправа здатна надати деяку кислинку готовій страві, а також добре поєднується з різними видами м'яса (в тому числі й зі свининою). Зверніть увагу, що якщо ви будете купувати готову приправу для плову, то ягоди барбарису будуть представлені в ній в перемеленому вигляді.

Коріандр

Дану спецію прийнято використовувати цілою. Володіє вельми своєрідним запахом, який може не всім сподобатися, але без коріандру неможливо уявити смак справжнього плову.

Шафран

Є порошком, який обов'язково додають до плову. Його використовують, щоб надати готовій страві золотистого кольору. Правда, у зв'язку з тим, що шафран відрізняється високою вартістю, не кожен може дозволити придбати таку спецію. Тому як альтернативу прийнято використовувати куркуму.

Крім цих основних приправ, у процесі приготування плову зі свининою прийнято використовувати мелену паприку, часник, а також гострий стручковий перець. Крім того, багато господинь додають до готової страви родзинки, курагу і чорнослив, які здатні надати плову вельми цікавий смак.

Також не варто забувати про часник, який по праву є «королем» страви, особливо, коли в ньому присутня свинина. За допомогою часнику ви зможете надати смак і аромат готовій страві. Зверніть увагу, що в плов додають цілу головку часнику, зрізавши корінці і зовнішнє лушпиння.

Зверніть увагу на те, що кожна господиня може додавати або виключати класичні приправи при приготуванні плову.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация