Подобається вам це чи ні, але, здається, нам усім потрібно надіти шкарпетки на ніч

313 0
Подобається вам це чи ні, але, здається, нам усім потрібно надіти шкарпетки на ніч

Сон у шкарпетках може бути дуже корисним.

Ви швидше заснете

За заявою фахівців Американського національного фонду з проблем сну, зігрівання ніг служить для мозку сигналом про те, що вже час спати. У 2007 році на цю тему було проведене дослідження. Вчені розділили учасників експерименту на дві групи: одна з них спала у шкарпетках, а інша — без. З'ясувалося, що добровольці, у яких ноги перебували у теплі, дійсно засинали швидше.

Ви позбудетеся від припливів

Якщо ви страждаєте через нічні припливи або озноб, вам варто почати спати у шкарпетках. Зігрівання стоп сприяє розширенню кровоносних судин і поліпшенню кровообігу у кінцівках. Ці процеси допомагають стабілізувати температуру тіла і скоротити кількість неприємних нападів, що заважають здоровому сну.

Ваші ноги стануть більш доглянутими

Шкіра на ногах весь час сохне і тріскається? Час вживати рішучих заходів. Перед сном нанесіть на стопи зволожуючий крем або лосьйон і надіньте чисті бавовняні шкарпетки. Результат буде помітним вже після першої процедури.

Ви налаштуєтеся на позитив

У традиційній китайській медицині вважається, що надівати шкарпетки на ніч дуже корисно. Холод, на думку азіатських лікарів, витягує з тіла життєві сили, а теплі шкарпетки, навпаки, наповнюють його позитивною енергією Ци і покращують кровообіг.

Які шкарпетки обрати

Уникайте аксесуарів із синтетичних і занадто щільних матеріалів. Компресійні вироби суворо під забороною. Найкращий вибір — тонкі шкарпетки з натуральної бавовни заввишки до щиколотки.

Щоб уникнути перегріву, не використовуйте разом зі шкарпетками електричні ковдри, грілки з гарячою водою та інші джерела тепла.

Взагалі шкарпетки потрібно міняти щодня, особливо, якщо ви сильно пітнієте. Надівати їх краще після вечірньої ванни або душу, коли шкіра на ногах повністю висохне.

Шукаємо альтернативу

Якщо вам не подобається ідея сну в шкарпетках, то можна спробувати зігріти ноги в інший спосіб:

придбайте капці-шкарпетки і надівайте їх хоча б за пів години до сну;

підкладіть під ноги пляшку або грілку з гарячою водою. За численними відгуками, такий спосіб допомагає скоротити час засинання на 10-15 хвилин;

сховайтеся під двома ковдрами, щоб швидше зігрітися, і зніміть одну з них, коли відчуєте, що засинаєте.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация