У магічні властивості кішок люди вірили ще зі стародавніх часів

485 0
У магічні властивості кішок люди вірили ще зі стародавніх часів

Кішки живуть поруч із людьми вже багато тисячоліть. На Землі налічується близько 600 мільйонів тварин. І це лише домашні звірі. Попри те, що ми звикли до того, що в багатьох будинках мешкають ці звірі, ми продовжуємо підозрювати, що все ж таки є в цих кішках якась загадка.

Отже, чому ж з приводу цих тварин у різні часи й у різних країнах були настільки суперечливі думки? Подивимося, які якості часто приписували кішкам і чи можуть вони відповідати дійсності.

Чуття на зміни і негаразди

У багатьох повір'ях, присвячених кішкам, говориться, що саме ці тварини відчувають зміни. Як до гарного, так і до поганого. Можливо, коти й не є екстрасенсами, але майбутні негаразди або катастрофу вони дійсно часто відчувають.

Відомо багато випадків, коли вихованець, що дивно поводився, бігав уночі вдома і кричав або намагався втекти на вулицю, рятував своїх господарів. Після цього відбувався або землетрус, або пожежа, або в будинку відбувався витік газу. Загалом тут ніякої начебто містики, це просто прояв гіперчутливості цих тварин.

Вони "щось бачать"

Кішкам часто приписували зв'язок з потойбічним світом. Вважалося, що вихованці "щось бачать" і "з кимось спілкуються". Раніше люди уважно спостерігали за тваринами і навіть ворожили за їхньою поведінкою. А також вірили, що кішки позбавляють житло від привидів померлих людей. Зрозуміло, що все це ненаукова фантастика, але багато господарів кажуть, що їм стало набагато спокійніше, коли в їхньому будинку з'явився кіт.

Кішки лікують

Можливо, спокій можна пояснити зовсім іншою причиною. Кішки — лікують. І це вже науково доведено. Вперше про фелінотерапію заговорили після експерименту, який відбувся в Лондонському інституті лікувальних методів впливу. Одного разу вночі в лабораторії опинилася кішка. У момент, коли вона пройшла повз генератор струмів низької частоти, спрацювали всі датчики. Вчені виміряли електромагнітне поле кішки і виявили, що ця унікальна тварина здатна виробляти не менш сильне поле, ніж генератори. Тож якщо у вас якась недуга вилікувалася за допомогою домашньої "кішкотерапії" — не дивуйтеся. Це не аутотренінг. Це — котяче електромагнітне поле і чарівне муркотіння тварини.

Кішки бачать негативно заряджених людей

Усі власники кішок з подивом відзначають, що їхні вихованці за появою в будинку незнайомої людини можуть поводитися по-різному. Вони можуть забитися у кут і не виходити звідти. А можуть радісно вийти, щоб познайомитися ближче.

Уся справа в тому, що кішки дуже чітко ловлять негативні думки і емоції. І якщо навіть ваш гість просто песимістично налаштований та засмучений, кіт може до нього й не підійти.

Психологи та антидепресанти

Ось за цю властивість і люблять кішок. Тому вони й поширилися у світі, потіснивши зі звання кращих компаньйонів собак. Коти чітко відчувають настрій своєї людини. І якщо їй погано, кіт завжди прийде і запропонує про це поговорити. Або помовчати. Кому як подобається.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация