Лікар показав, як, дивлячись на нігті, можна поставити діагноз, і це не можна ігнорувати

355 0
Лікар показав, як, дивлячись на нігті, можна поставити діагноз, і це не можна ігнорувати

Часом необов'язково проходити диспансеризацію, щоб дізнатися про свої проблеми зі здоров'ям. Лікар Каран Радж з Англії каже: просто подивіться на свої нігті.

У своїх недавніх роликах лікар-тіктокер з Великобританії розповів, що на наших нігтях можуть з'явитися як мінімум п'ять ознак, які розповідають про серйозні або не дуже проблеми зі здоров'ям. Каран Радж описав їх усі, і, судячи зі слів лікаря, самодіагностика — не така вже й складна.

Почав чоловік із "хмароподібних" цяток на нігтьових пластинах. У цьому разі турбуватися нема про що — найчастіше це звичайне пошкодження нігтя. А ось далі вже цікавіше.

Темна поздовжня смуга на нігті

"Якщо ви помітили темну чорну смугу на нігті й вона довго не проходить... слід перевіритися. У деяких випадках це може виявитися піднігтьовою меланомою. Це різновид раку шкіри".

Крихітні "кратери" на нігтях

"Якщо ваші нігті виглядають так, ніби їх хтось побив крихітним криголамом, це називають "точковою корозією". Зазвичай вона виникає через псоріаз, артрит або екзему".

Зміни кольору нігтів

"Якщо ваші нігті стали жовтими, це може бути ознакою грибкової інфекції. Куріння також може викликати зміну кольору нігтів".

Тріщини на нігтях

"Якщо ваші нігті тріскаються і відшаровуються, значить вони стали ламкими. Це може бути викликано нестачею поживних речовин в організмі, тому слід переконатися, що ваш раціон збалансований".

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация