Нелегка ноша листоноші…

234 0
Нелегка ноша листоноші…

Всесвітній день пошти або Міжнародний день поштової служби – один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй.

9 жовтня 1874 року представниками кількох десятків країн був затверджений Бернський договір, що засновував Генеральний поштовий союз, а день підписання договору зараз святкується у всьому світі як Всесвітній день пошти.

Членами Всесвітнього поштового союзу наразі є 189 держав світу, в тому числі й Україна.

…У переддень свята хотілось би насамперед приділити бодай трішки уваги тим, на кого в ці дні, може, й не вистачило святкових листівок, хоч саме ці люди до них безпосередньо причетні – приносять їх за призначенням. Це листоноші – одна із професій, замінити яку поки що неможливо… Напевне, це єдина професія, яка фактично не зазнала змін майже протягом століття. Навіть у наш час, коли практично в кожного є мобільні телефони, коли є можливість обирати телебачення чи інтернет, а розмови по мобільному замінюють листи – зустрічі з поштаркою (так уже склалося, що ця почесна місія найчастіше лягає саме на жіночі плечі) завжди приносять радість.

Адже тільки на перший погляд їхня робота полягає в доставці листів та газет: для когось листоноша – чи не єдина людина, з якою можна поспілкуватися. Від неї дізнаються новини, їй довіряють особисті переживання… Що й говорити, нелегка ноша листонош, але несуть вони її гідно!

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация