Як правильно зберігати, носити, купувати і позбавлятися від взуття

266 0
Як правильно зберігати, носити, купувати і позбавлятися від взуття

Є величезна кількість прикмет про взуття. Експерти розповіли про найважливіші з них, щоб ви могли залучати у своє життя більше удачі. Користуйтеся ними частіше, щоб стати більш успішними в найрізноманітніших сферах.

Прикмети про зберігання взуття

Не зберігайте вдома старе і рване взуття, яке не носите. Не потрібно тримати його про всяк випадок. Це призводить до появи проблем зі здоров'ям і удачею.

Не ставте взуття носками до виходу. Це виводить з дому фінансову удачу. Також не варто міняти його місцями. Коли лівий кросівок або черевик стоїть на місці правого і навпаки, це сплутує вам дороги. Мова не тільки про дороги поза домом. Це може сплутувати думки і змушувати вас приймати неправильні рішення в цілому.

Якщо випадково втратили взуття, це до сприятливих змін у житті.

Ставте взуття акуратно, одне біля одного, не розкидаючи його по коридору або передпокою. Це допоможе вам стати більш успішними і впорядкувати своє життя, позбутися хаосу.

Зберігайте взуття дбайливо. Не важливо, коли ви купили нову пару — тиждень або рік тому. Важливо тримати його в чистоті. Згідно з прикметами, чисте взуття привертає більше грошей.

Мийте взуття тільки самі. Не варто робити це для своїх близьких. Кажуть, так ви забираєте в інших людей удачу.

Прикмети про носіння взуття

Намагайтеся робити так, щоб ваше взуття було завжди чистим. Це підвищить удачу в любовній сфері і в діловій. Особливо важливо взувати чисту пару взуття на побачення, важливі зустрічі та співбесіди.

Згідно з прикметами, краще завжди починати взуватися з правої ноги. Так ви з більшою впевненістю привернете удачу протягом дня.

Темне взуття краще взувати в ті дні, коли вам потрібно зосередитися, налаштуватися на роботу. Світле взуття більше підходить для прогулянок, розваг, побачень.

Щоб вас супроводжувала фінансова удача, можете під праву п'яту покласти монетку.

Якщо випадково порвали шнурки, це до вдалих покупок, прибутку.

Якщо почали взувати лівий черевик на праву ногу або навпаки, це до проблем. У цей день вам потрібно бути гранично обережними.

Прикмети про купівлю і викидання взуття

Якщо купити взуття на зростаючому місяці, воно буде вам довше служити. Не купуйте взуття в молодик. Так воно прослужить вам найменше.

Згідно з прикметами, відразу після купівлі нового взуття ним потрібно постукати по підлозі в будинку. Це принесе вам щастя.

Викидати взуття краще на спадному місяці або в день молодика. Раніше люди спалювали непотрібні черевики. Якщо у вас немає такої можливості, витягніть з них шнурки.

Інші прикмети

Згідно зі спостереженнями, не можна дарувати домашні капці родичам. Це істотно погіршить ваші стосунки. Особливо небезпечно дарувати їх другій половинці.

Під час переїзду краще взяти з собою все своє взуття в останню чергу. Так на новому місці буде легше освоїтися.

Не позичайте нікому своє взуття. Можете дарувати його, але позичати не варто, тому що так ви можете зійти з обраного шляху.

Втратити взуття в дорозі — до хвороб.

Якщо на шнурках випадково зав'язався вузол, будьте обережні. Хтось намагається вам насолити.

Якщо взуття скрипить, хтось тримає на вас зло.

На босу ногу не варто взуватися, якщо ви зібралися йти за покупками. Якщо це зробити, можна витратити гроші даремно.

Якщо прибираєте в будинку, мийте взуття в останню чергу. Так буде більше шансів залучити удачу.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация