+15. У кременчуцьких групах ФБ вимагають від мера Малецького вмикати опалення в дитячих садках

711 0
+15. У кременчуцьких групах ФБ вимагають від мера Малецького вмикати опалення в дитячих садках

Від міського голови Кременчука Віталія Малецького просять і вимагають розпочати бодай частково опалювальний сезон і для початку відкрити його в дошкільних закладах. Й це сьогоднішні повідомлення з соціальних мереж, де кременчужани виступають за те, аби не морозити дітей.

«У дитячих садках та наших школах 15 градусів тепла. В бюджеті кошти є на все, навіть на фіолетову фарбу. А пізніше наш мер буде посміхатися й агітувати обрати його на виборах», - така думка кременчужанки Святослави Крамаренко, яка й сфотографувала термометр на стіні в спальні свого дитячого садка.

Далі слід сказати, що насправді завтра буде ще холодніше – плюс 3 градуси вночі й температура в дитячих групах зменшиться вже до плюс 12-13 градусів тепла.

І звісно, що в мера міста Віталія Малецького великого вибору в цій справі немає – лікарні та дошкільні заклади, особливо палати з хворими потрібно обігрівати вже сьогодні. От тільки чим, якщо в нас Кременчуцька ТЕЦ опалювальний сезон ще не починала, й за тим, що прогнозують метеорологи, раніше 20 жовтня цей сезон і не почнуть. Але як обігрівати палати в лікарнях та групи в дошкільних закладах, де всі міські резервні обігрівачі та тепловентилятори?

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация