Числа і цифри, які краще не допускати на своєму автомобілі

313 0
Числа і цифри, які краще не допускати на своєму автомобілі

З давніх часів цифри ділили на ті, які приносили удачу людям, і на ті, які, навпаки, відлякували її. Саме з цієї причини багато автолюбителів при купівлі машини звертають пильну увагу на цифри, які знаходяться на їх номерному знаку. І зовсім не даремно.

Забобони

За давно сформованими забобонами деякі числа вважаються неблагополучними для номерних знаків — це шість, дев'ять і тринадцять. Добре, коли подібних значень немає в номері вашого автомобіля, тому що вони тягнуть за собою невдачі і загрожують бідою. "Шість" завжди вважалося незвичайним, його пов'язували з дияволом, воно є нумерологічним втіленням диявола. І всім відомо його число, яке містить три шістки й несе енергію руйнування, тому шість є дуже небезпечним для будь-якої людини.

Число 9 по-різному сприймається в нас. Хтось вважає, що дев'ятка несе щастя і щось хороше, а хтось вважає навпаки. Є думка, що вона є перевернутою шісткою, яка є дуже небезпечною.

Деякі ж згадують про дев'ять днів жалоби, які відраховуються від дати смерті людини. Але в будь-якому випадку краще виключити подібне число з номера.

Цифра тринадцять — чортова дюжина, як її називають. Вважається, що 12 - це щасливе число, що тягне в собі щось хороше, бо в Біблії було саме 12 апостолів, а ось 13 перекриває його на одиницю, несе в собі диявольську, руйнівну енергетику, пов'язану з нечистю. Якщо ви вірите в подібні забобони, спробуйте не допускати такі числа і цифри на своїй машині.

А що в інших країнах

У різних культурах різні забобони, які значно відрізняються один від одного. Наприклад, у Китаї немає номерних знаків з цифрою чотири, тому що ієрогліф «4» і «смерть» на китайському дуже схожі, тому вони уникають цього числа. В Італії число 17 вважається нещасливим, так було закладено ще в Стародавньому Римі. А ось у Японії уникають дев'яток. У кожній країні своя культура і своя історія, пов'язана з числами.

І щасливі

У багатьох країнах щасливими цифрами вважаються саме п'ять, сім і вісім. "П'ять" завжди у всіх асоціюється з чимось хорошим.

"Сім" є щасливим, тому що в Біблії Бог створив Землю саме за 7 днів.

Для віруючих це число вважається по-своєму значущим. "Вісім" — знак нескінченності. Вісім несе в собі домінантні якості і є знаком переможця.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация