Гороскоп на 4 - 10 жовтня

259 0
Гороскоп на 4 - 10 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04)

Висока працездатність, заповзятливість і впевненість у собі допоможуть добитися успіху. Проблеми, які раніше здавалися невирішуваними, розпадуться на ряд дрібних, і їх легко буде здолати. Добре б згадати й відновити колишні зв'язки й зустрітися зі старими друзями. У вихідні краще не обговорювати з близькими людьми фінансові питання.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Усе йде благополучно, якщо не лінуватися. Якщо ви подолаєте лінь, то все у вашому професійному житті буде прекрасно. Пропонуйте свої ідеї, плани й проєкти, вони реалістичні, тобто можуть принести прибуток. Відкрийте для себе нові обрії в кар'єрі та особистій сфері.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Очікуйте приємних змін на роботі. Вам підвищать зарплату, видадуть премію, зроблять графік більш зручним. В особистому житті також багато зміниться на краще. Будьте готові, що ваш партнер нарешті запровадить у життя те, що давно збирався, хоча дотепер мовчав про це. У вихідні постарайтеся відпочити так, як би вам цього хотілося, нікого не слухайте.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

РАК (22.06-23.07)

Ваші задуми будуть реалізовуватися немов самі собою, про такі результати своєї роботи ви не могли й мріяти. Досить велика ймовірність кар'єрного росту. Може виникнути ситуація, коли вам доведеться відповідати не тільки за себе, але й за інших. Постарайтеся не розмінюватися на дрібниці. Сконцентруйте всі зусилля для досягнення однієї, головної для вас на даний момент цілі.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п'ятниця.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Сімейне життя зажадає вашої уваги. І важливо не позбавити себе романтизму. У професійній сфері одне з найважливіших завдань - реально співставити власні можливості з обсягом майбутньої роботи. І заодно навчитися відстоювати свої інтереси. Друзі зможуть вам допомогти в надзвичайно важливій справі. Вихідні - гарний час для поїздок і подорожей. Але намагайтеся уникати непотрібних зустрічей і контактів.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

ДІВА (24.08-23.09)

На вас очікує багато зустрічей, дзвінків, переговорів. Постарайтеся не втомитися від спілкування й не забувати про свої інтереси. Однак не тисніть на колег. Важливо не відволікатися від головних цілей. Ви можете розраховувати на допомогу надійних партнерів. У вихідні краще влагодити всі сімейні проблеми мирним шляхом або перенести вирішення важливих питань на наступний тиждень.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Ви спокійні, у вас гарний настрій. Ви насолоджуєтеся життям, приємними знайомствами, спілкуванням... Якщо це не про вас, виходить, ви занадто багато працюєте, треба б відпочити. Адже є й інші важливі сфери. Не забувайте про нагромадження домашніх справ. Бажано більше часу й уваги приділяти дітям. У вихідні поїздка в нові місця збагатить вас враженнями і підніме настрій.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Продовжуйте аналізувати ситуацію, що склалася, й втілювати свої плани в реальність. Упорядковуйте все, до чого дотягнетеся. У тому числі й свої думки. Це допоможе вам пролити світло на причини того, що відбувається, і прийняти важливе рішення. У справах вас чекає успіх і прибуток, з'являться нові партнери й вигідні клієнти. Поїздка за місто на уїк-енд дозволить відновити витрачені сили і знайти душевну рівновагу.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Основне завдання - зосередження на головному. Небажано нервувати й дратуватися по дрібницях, тоді тиждень виявиться досить продуктивним. Не звертайте увагу на дрібні неприємності. Ви одержите можливість виявити великодушність, хоч це й не позбавить вас від фінансових проблем. У вихідні можете розраховувати на підтримку друзів і рідних.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

З'ясовуючи стосунки та відстоюючи свої права і незалежність, наберіться терпіння й мудрості, подивіться на себе з боку й, можливо, побачите спосіб змінити ситуацію на свою користь. Важливо не втратити душевну рівновагу, тоді тиждень буде сприятливий для роботи з інформацією й продуктивний у плані спілкування. Подумайте про зміни в особистому житті.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Намагайтеся у всьому знаходити позитивні моменти. Навіть якщо спочатку це буде непросто, потім втягнетеся. Розраховуйте тільки на власні сили, а не на колег. Швидше за все, саме від них можна чекати дрібних неприємностей. У вихідні несподівана інформація загрожує застати вас зненацька або досить стривожити. В особистому житті також можливі розчарування.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - понеділок.

РИБИ (20.02-20.03)

Вас будуть переповнювати творчі ідеї й задуми. Знадобляться однодумці, які допомогли б їх втіленню в життя. Прислухайтеся до голосу інтуїції, це дозволить уникнути багатьох помилок і наблизить вас до виконання заповітного бажання. У вихідні краще не вступати в суперечки з другою половинкою. Ви занадто роздратовані й будете чіплятися одне до одного через дрібниці.

Сприятливий день – четвер, несприятливий день - вівторок.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация