В якому віці небезпечно відзначати дні народження

300 0
В якому віці небезпечно відзначати дні народження

День народження — важливе свято для кожної людини. Але є дати, відзначати які, згідно з народними прикметами, небажано.

9 років

Це число пов'язують з дев'ятим днем після смерті людини. Вважається, що на дев'ятий день душа померлого все ще знаходиться на землі.

У цей день близькі збираються, щоб вшанувати пам'ять покійного і попросити в Бога кращої для нього долі.

13 років

Цифра 13 вважається диявольським числом, що приносить нещастя. Деякі дотримуються думки, що саме 13-го числа Каїн вбив Авеля, а також саме в цю дату розіп'яли Христа. Люди настільки бояться цієї цифри, що в деяких будівлях відсутні поверхи і квартири під номером 13.

Оскільки день народження визначає ритм і настрій, у яких пройде весь наступний рік, марновірство свідчить, що краще відмовитися від святкування такої дати.

Також у цей день велика ймовірність пристріту іменинника, і навіть якщо ви зважилися на святкування, постарайтеся обійтися мінімальною кількістю гостей.

33 роки

Саме у віці 33 років Ісус Христос прийняв жахливі муки заради людства, які привели його до загибелі. Цю дату вкрай небажано відзначати чоловікам. Вважається, що святкування 33 років принесе чоловікові низку бід і невдач, виплутатися з яких буде непросто.

Не влаштовуючи галасливих святкувань, ви покажете свою повагу до того, що зробив для грішників Христос. Слід зауважити, що хоч це повір'я і носить релігійний характер, служителі церкви не схвалюють віру в прикмети.

40 років

Є кілька причин не відзначати сорокаріччя. З релігійної точки зору, 40 - недобре число, тому що саме після 40 днів душа померлого залишає землю.

Крім того, існує повір'я, що саме після 40 ангел-хранитель залишає людину. Вважається, що вона набралася достатньо досвіду і далі може на самоті продовжувати шлях, тому позбавляється захисту вищих сил.

Астрологи теж не рекомендують святкувати сорокаріччя, це вважається кризовим періодом у житті, який триватиме до 43 років.

53 роки

Цей вік небажаний для святкування, особливо прекрасною статтю. У цей період життя в жінок відбувається зміна біологічного ритму. Організм відчуває стрес, стає особливо вразливим. Відзначати цю дату, на думку езотериків, означає витратити енергію задарма.

Наші предки теж не шанували дату, боячись привернути зайву увагу святкуванням, так як доживало до цього віку небагато людей.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация