Кілька дієвих народних способів, які вмить зроблять ванну білосніжною

302 0
Кілька дієвих народних способів, які вмить зроблять ванну білосніжною

Ванна може сяяти чистотою без спеціальних дорогих засобів з магазину побутової хімії. У цьому вам допоможуть переконатися народні засоби.

Сантехніка має властивість швидко забруднюватися, а часом ця іржа й мильні розводи відходять дуже складно. Сучасний ринок пропонує безліч засобів з очищення забруднень, але вони коштують чимало, та й ефективність не завжди виправдовує надію.

Пропонуємо вашій увазі кілька дієвих народних способів, які не тільки бюджетні, а й ефективні.

Перший спосіб

Найпростіший і нетрудомісткий. Для цього готуємо кашку зі звичайного прального порошку з відбілюючим ефектом, води і нашатирного спирту. Знадобиться жменя прального порошку, кілька крапель нашатирю і склянка води. Працювати бажано в рукавичках. Рівномірно наносимо засіб на вологу поверхню сантехніки, залишаємо на 15-20 хвилин і протираємо губкою або ганчірочкою. Цим же засобом можна протерти крани і душову лійку.

Другий спосіб

Теж простий у приготуванні. Беремо шматок господарського мила, натираємо на дрібній тертці, додаємо половину склянки води і ставимо на водяну баню. Суміш повинна перетворитися на кремоподібну масу, далі додаємо сік одного лимона, три столові ложки гліцерину й одну столову ложку горілки. Ретельно перемішуємо й наносимо на вологу поверхню сантехніки. Ванна буде змінюватися на очах.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация