Місячний календар

178 0
Місячний календар

Місяць переходить в знак “Близнюки”. Початок 21 місячного дня. Символи дня — “Кінь”, “Табун коней”, “Колісниця”.

Йде процес перетворення внутрішньої структури людини, отримання енергії дуже великого руху. Це день астрального лицарства. Відбуватиметься процес самосвідоцтва, людина може навіть змінити свою фізичну природу.

Дуже сприятливо цього дня ходити по снігу і по скошеній траві. Це дасть енергію. Треба старатися, якомога більше бути на свіжому повітрі. Ми можемо заряджатися енергією вітру, тому добре бути на вітрі, сприятливо купатися в холодній воді. Це також сприяє перетворенню внутрішньої структури. Сприятливо цього дня надягати одяг білого або золотистого кольору, червоне: журавлину, калину, гранати, горобину, буряк. Оскільки це день руху, то можна переходити на іншу роботу і починати подорожі, мандрівки.

Сприятливо здійснювати справи, пов`язані з боргом , обов`язком і відповідальністю, приймати на себе відповідальність. Добре спілкуватися з друзями і давати клятву вірності. Не рекомендується усамітнюватися і залишатися наодинці. Необхідно реалізовувати цю енергію в табуні. Цього дня треба робити те, що необхідне для майбутнього.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация