Місячний календар

188 0
Місячний календар

Початок 20 місячного дня. Як і вчора, Місяць у знаку “Телець”. Символи — “Орел-стерв`ятник” і “Орел із кролячим хвостом”.

Після того, як ми очистили душу, помисли, йде процес перетворення. Цього дня людина може набути здатність ясновидіння і пізнати космічний закон. Це дуже складний день. Якщо людина не працювала з попередніми місячними днями, то 20 місячного дня краще не чіпати. Просто можна зайнятися господарськими справами і сім`єю.

Практики слід проводити під керівництвом Вчителя. Добре постити і голодувати. Не можна їсти тваринну їжу. Не треба напружувати зір, піддавати себе екстрасенсорному лікуванню і лікувати самому. Оскільки це день перетворення, то невідомо, які можуть бути результати. Все залежить від рівня цілителя і від вашого рівня, тому краще не ризикувати.

Цього дня не можна проявляти гординю і зарозумілість, злість і гидливість — це також гальмує перетворення. Краще не починати ніяких справ, якщо ви не володієте енергіями дня, інакше почата вами справа може вийти з-під контролю. Не треба починати справу, коли не упевнені в своїх силах, вона може перетворитися зовсім в інше.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация