Гороскоп на 27 вересня - 3 жовтня

398 0
Гороскоп на 27 вересня - 3 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04)

Ваша манера ставити людей перед фактами залишає їм не так багато простору для прояву ініціативи. Не варто йти на поводі у власної самовпевненості й егоїзму, якщо прагнете уникнути непотрібних конфліктів. Можливі якісь проблеми, джерела яких перебувають у недавньому минулому, але з якими вдасться впоратися. У вихідні на вас чекає згода в родині, особливо якщо ви приділите домівці більше часу.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Сформується першочергове завдання, ви будете прагнути до нього і зможете його вирішити. Перед вами можуть відкритися нові обрії в кар'єрі, однак прийдеться пожертвувати спокоєм і відпочинком. У вихідні близькі люди проявлять турботу та увагу, їх допомога буде відчуватися у всьому, що буде підтримувати і радувати вас.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Сприятливий час для досягнення заповітної мети. Доля сама зробить вам подарунок, не зневіряйтеся в тому, що робите. У ваших силах змінити на краще і своє життя, й ваших близьких. З вашою допомогою вони зможуть впоратися зі складними проблемами, і ви відчуєте, що пишаєтеся собою й ними.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п'ятниця.

РАК (22.06-23.07)

Вас захлисне потік нової інформації. Це може зіграти з вами злий жарт: недовірливим бути неввічливо, а довіряти всьому - собі дорожче. Прийдеться шукати золоту середину та приймати важливе рішення. У вихідні варто постаратися позбутися старого й непотрібного.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - понеділок.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Багато планів прийдеться переглянути. Однак відкриються і нові перспективи в особистому житті. Зараз необхідно вибрати правильну стратегію і тактику у взаєминах. Напруга на роботі може зрости, вона буде пов'язана з обсягом нових справ і завдань. Будьте уважні, звертайте увагу не тільки на ключові моменти, але й на дрібниці.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

ДІВА (24.08-23.09)

Ви будете активно вчитися новому й спілкуватися з людьми здалеку. Захочеться здійснити задумане. Ви відчуєте втому, вас можуть переслідувати дратівливість і незадоволеність собою, намагайтеся не проявляти гніву та не брати участь у сварках. У вихідні проблема може полягати в тому, що просто необхідно вирішити сімейні питання.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - понеділок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Вам добре б відмовитися від активної діяльності на користь відпочинку. Адже більша частина ініціатив і починань можуть загрузнути в нескінченних розмовах і обговореннях. У вихідні у вас буде гостра потреба в допомозі, і якщо вона буде вам запропонована, приймете її з подякою. У вас може з'явитися можливість подолати всі сумніви.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - середа.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Завдяки старим зв'язкам, у вас з'явиться реальний шанс добре заробити й реалізувати важливі плани. Постарайтеся не впустити вдалий момент. Гарний час для бесід з начальством, ви зрозумієте, що вас цінують і навіть готові підняти зарплатню. У вихідні зможете продемонструвати дотепність та красномовство й легко добитися своїх цілей.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Для вас зараз одне з найхвилюючих питань - це питання кар'єри. І воно вирішиться на вашу користь. Постарайтеся змінити систему цінностей, і ви побачите, як зміниться ваше сприйняття світу. Добре б допомагати навколишнім, але не звалюйте всі проблеми на себе. 

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Прийшов час визначитися, які з ваших ділових контактів перспективні, а які ні. Не витрачайте час на порожню балаканину. Гарний час для підтримки й зміцнення власних позицій. Будьте наполегливі, тоді удача вам посміхнеться і ви зможете реалізувати свої давні ідеї. Настає відповідальніший період у вашій кар'єрі. У вихідні краще притримати свої емоції, бажано не починати нових справ, краще присвятіть їх відпочинку.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - середа.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Ідей у вас може виявитися більше, ніж можливостей для їх реалізації. Втім це не привід для розладу, залиште частину задуманого на майбутнє. Ви зможете з честю вийти практично з будь-якого скрутного становища. Тільки не критикуйте колег і друзів і не хваліться своїми успіхами. Налаштуйтеся на те, що вам доведеться вислухувати докладні рекомендації начальства.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

РИБИ (20.02-20.03)

Заспокойтеся й не метушіться, пливіть за течією. У потрібний час вона сама винесе вас туди, куди потрібно. На роботі ймовірні проблеми, пов'язані зі зміною керівництва або з інтригами. Не забувайте, що чим менше знаєш, тим міцніше спиш. Постарайтеся раціонально витрачати ваші сили, уникайте перевантажень. Хоча б короткий відпочинок вам просто необхідний.

Сприятливий день – четвер, несприятливий день - вівторок.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация