Жіноча стрижка напівшег - це нова варіація знаменитої шеггі з 70-х

390 0
Жіноча стрижка напівшег - це нова варіація знаменитої шеггі з 70-х

Щоправда, сучасна зачіска дещо відрізняється від своєї "праматері".

Саме зі стрижки починаються зміни в житті жінки. Можна довго блукати колами, переконувати себе в тому, що завтра – все буде з чистого аркуша, але справжня лінія між минулим і майбутнім проводиться ножицями перукаря. Бо зачіска багато в чому визначає те, як ми почуваємося і якими ми себе бачимо. Але якщо у вас довге волосся і вам дуже сильно хочеться вдихнути ковток свіжого повітря, не поспішайте рубати з плеча!

Можна відкрити нову главу у своєму житті і водночас різко не змінювати довжину волосся. Відмінно з цим завданням може впоратися багатошарова стрижка напівшег, або semi-shag. Для того, щоб помітно освіжити образ, потрібно зробити кілька легких штрихів. Але результат вас вразить!

Жіноча стрижка напівшег – це нова варіація знаменитої шеггі з 70-х. Але це не одне й те ж. Сучасна зачіска трохи відрізняється від своєї "праматері" - вона не така кошлата, не така об'ємна і не така зухвала.

М'якість - ось головна відмінність між цими стрижками! Проте є і обсяг, і хаотичні пасма – тільки все менш виражено. Втім назва говорить сама за себе.

Відзначимо, ця дивовижна стрижка шарами тільки підіймається на вершину моди. Однак без перебільшення можна сказати, що в неї є всі шанси посунути на ній модні стрижки 2021, які останнім часом стали занадто передбачуваними: ідеальне пряме волосся, рівна лінія зрізу й іноді легкі хвилі. 

На що звернути увагу

Звичайно ж, в основі стрижки напівшег – рух і легкість, завдяки чому образ стає енергійним. Щоб досягти цього руху, потрібно для початку підстригти кінці волосся за спиною у формі V або U. Щойно ви зробите лінію зрізу, волосся спереду стане набагато коротшим, ніж ззаду.

Але це ще не все. Потрібна багатошаровість! Тільки не поспішайте стригти класичні "сходинки". Не забувайте, що це лайт стрижка шеггі 2021, яка підносить хаос на голові до небес!

Отримати приголомшливий результат можна лише завдяки незначним контрастним перепадам довжини.

Жіноча стрижка напівшег із чубчиком

Як і типова жіноча стрижка шеггі, так і напівшег без чубчика немислима. Щоправда, потрібно підібрати вдалий варіант, який гармонійно поєднуватиметься і з силуетом зачіски, і з вашим обличчям.

Якщо ви не дуже любите чубчики і відчуваєте себе комфортніше без них, то знахідкою для вас стане модний подовжений чубчик. Його можна укласти на бік або дозволити смугам розтікатися по боках – вийде стильний чубчик-фіранка.

Усі ті, кого чубчик не лякає, а експерименти в зачісках сприймають не як виклик, а як натхнення, можуть зробити подовжений широкий чубчик до рівня брів.

Утім у питанні вибору чубчика можна піти далі й вибрати той варіант, який, як вам здається, найбільш гармонійно пасує саме вам.

Справа в тому, що модна стрижка 2021 напівшег – це вже руйнування якихось правил, які зародилися 50 років тому. І ще один вихід за межі ця зачіска легко переживе! Ба більше: ви можете взагалі відмовитися від чубчика. Звідси важливий висновок - напівшег пасує всім без винятку.

Укладання стрижки напівшег

Можете видихнути спокійно - надзусиль докладати не доведеться. Все, що ви повинні зробити, – це додати волоссю руху. Візьміть засіб для додання об'єму волоссю, нанесіть його на всю довжину й просто висушіть волосся феном. І все! Посміхніться і крокуйте вперед життям з високо піднятою головою - нова глава у вашому житті вже почалася!

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация